Žádná dieta dlouhodobě nefunguje.

 Je tu ale ještě něco, co Vám dá nefér výhodu v hubnutí

(stačí Vám k tomu cca 20 minut denně, mobil a sluchátka)

Již během 22 dnů pocítíte změnu svých zdravotních a stravovacích návyků a díky tomu si začnete budovat přirozeně zdravější a štíhlejší tělo a chuť kultivovat své zdraví
 bez nátlaku a boje

Asi to znáte dobře - víte, co máte dělat pro to, abyste byla štíhlejší a zdravější.
 Jíst zdravější jídla, jíst pomaleji, cvičit a hýbat se. Dobře spát, pít dost vody...
 
Jednou za čas se nadchnete pro novou dietu a jdete do toho.
 Pár dní, možná týdnů se Vám to daří držet a možná máte i výsledky.
 
 Ale z ničeho nic, po čase, se všechno vrátí do starých kolejí.
 Začnete být frustrovaná z toho, že jste snědla něco, co není ve Vaší dietě, že jste nešla cvičit, že se Vám nechtělo...
 
... a jste tam, kde jste byla.
 
 Nikdo nás nenaučil starat se o své tělo, zdravě se stravovat, mít kvalitní spánek a pravidelně vykonávat duševní hygienu.

 
 Je to jen na Vás, zda se to chcete naučit jednou provždy.

 Klíčem ke skutečné změně, je proměna Vašich návyků a vnitřního postoje k sobě a ke svému tělu.

Naše návyky a postoje k sobě si utváříme nevědomě v prvních 7 letech života.
 
 Pokud se rozhodnete, můžete své návyky zcela přeprogramovat i v dospělosti tak, aby zdravé stravování, cvičení a životní styl, který Vás přivede ke štíhlejší postavě, byl pro Vás radostí a něčím, co k Vám prostě patří a nepotřebujete se do toho nutit. 

Většina lidí neřeší podstatu hubnutí, ale pouze symptomy.
 
 A proto diety jsou trvale neudržitelné, protože to není řešení podstaty.


Můžete k tomu přistoupit jinak. Od podstaty.
 
 Díky této HYPNOMEDITACI můžete velmi významně ovlivnit to, jak vypadá Vaše postava, skrze pochopení a odstranění škodlivých vnitřních přesvědčení, vzorců a přejatých postojů vůči vašemu tělu, zdraví a vitalitě. Každá nemoc (tedy i nadváha) je reakce našeho těla na nezdravé přesvědčení mysli.
 
Když změníte svou mysl, ušetříte tisíce z Vaší peněženky za dočasné diety.

 
K vybudování štíhlé linie je potřeba změnit nezdravá přesvědčení o sobě a svém těle.
 
Nejspíš teď kroutíte hlavou, nevěřícně se usmíváte a nebo vyvracíte oči v sloup, ale přesto čtěte dál.

  Máme pro Vás osvědčené řešení pro Vaše štíhlejší a zdravější tělo.

Je potřeba se změnit od základů. Ne jen řešit symptomy, ale podstatu.

Změňte nastavení své mysli pomocí ověřené
 hypnomeditace pro štíhlou linii. Stačí jenom pasivně poslouchat nahrávky.

Naučte se přirozeně milovat své tělo a ono Vám to vrátí tím, že bude zdravé, krásné, štíhlé a Vy se budete cítit báječně a budete mít ze sebe skvělý pocit

Získejte balíček 2 hypnomeditací pro štíhlou linii k proměně svých návyků

 • Jednoduše a snadno změníte své návyky pro budování Vaší vysněné postavy
 • Přeprogramujete svou mysl tak, že budete mít ráda své tělo
 • 2 nahrávky (regrese a přepis), každá v délce cca 20 minut
 • urychlete svou proměnu díky použité binaurální technologii
 • Ke znatelné změně stačí pouhých 22 dnů!
 • Můžete poslouchat kdekoliv i z mobilu
 • Kdykoliv můžete využít naší podpory

Využijte této jedinečné příležitosti k trvalé změně za 497 Kč

Poslechněte si ukázky z balíčku hypnomeditací

Znáte nás z časopisu

A kdo jsme my?

Jsme manželé Jana & Václav Němečkovi, průvodci párů, mužů i žen na jejich cestě k naplněnému životu na všech úrovních, s téměř 10 letou praxí podporujeme všechny na cestě k prosperujícímu životu ve všech oblastech. Našimi kurzy prošly stovky lidí a díky tomu žijí dnes nové, jiné životy.

"Učíme to naše děti a i Vás naučíme všechno a dáme Vám všechno, co umíme my sami pro to, abyste navždy zvládli ukončit život v nedostatku a jednou provždy mohli nastavit svou mysl na hojnost v penězích, majetku, ve vztazích a ve zdraví."

Tato zvuková nahrávka se osvědčila při dosahování a udržování si ideální váhy bez diety. V nahrávce jsou za pomoci vědomé hypnózy vkládány přímé mentální návrhy, které vám pomohou naprogramovat a upravit nastavení Vaší mysli a návyků tak, abyste jedla zdravěji a činila lepší rozhodnutí při stravování. Hypnotická kontrola hmotnosti se ukázala jako přirozeně účinná. Pocity a emoce jsou často důvodem, proč se většina lidí přejídá nebo holduje nezdravým potravinám. Žádná dieta nemění pocity nebo emoce spojené s nezdravým stravováním a životním stylem.

Proč má hypnóza fenomenální výsledky?

 Zkusila jste někdy změnit návyk svou nejsilnější vůlí na světě, abyste o týden později zjistila, že jste upadla zpět do stejného starého vzorce chování? 
 Hypnóza funguje tak, že se dostaneme ke kořenové příčině – hlouběji, aby se konkrétně přepojilo vaše podvědomí a nadobro změnily vaše návyky.


Většina z nás si kvůli podvědomým blokům neuvědomuje, co řídí naše zvyky a chování, a tak sami sebe sabotujeme.
Proto pokračujeme v přejíždění stále stejných vzorů a uvízneme ve vyjeté koleji.


Abychom skutečně pochopili naši mysl, musíme ji změnit v jejím jádru. Pokud se nezměníme u kořene, bez ohledu na to, co se pokusíme změnit na povrchové úrovni, vždy se vrátíme ke starým, známým vzorcům chování, což může být samozřejmě velmi frustrující.

Představte si, že vaše mysl je jako pružina. Pokračuje v odrazu zpět k tomu, co je pro ní známé. Hypnóza tuto „pružinu“ zcela natáhne a rozbije. Jinými slovy: když používáte hypnotickou nahrávku, vaše mysl se protáhne a rozbije staré chování
a vytvoří nové neuronové zapojení = cestu = zcela nový zvyk.


Hypnóza má také mimořádné výsledky, protože působí na náš emoční stav. Máme vědomou „logickou mysl“ a podvědomou „pocitovou mysl“. Naše podvědomé emoce a pocity vždy porazí logickou část naší mysli. To je důvod, proč vám tato nahrávka pomůže přeprogramovat vaši mysl tak, abyste se vypořádala se všemi strachy a bloky, které vaše logická (vědomá) mysl jednoduše nemůže vyřešit. 

Co je to autohypnóza?

 Autohypnóza je stav, kdy navozujete hluboký pocit relaxace ve vaší mysli a v těle. To umožňuje vaší mysli, aby byla otevřená a vnímavá k pozitivním návrhům, které jí chcete dát. Nezaměňujte to s tím, že si dáváte pozitivní sugesce prostřednictvím hypnotického stavu, který si sami navodíte. 
 
 Principy této hypnózy jsou pečlivě ověřovány již 30 let díky výsledkům spolupráce s řadou celebrit, členů královské rodiny, špičkových sportovců a generálních ředitelů. 
 
Naše mysl je tak výjimečná a složitá, že autohypnóza dosahuje úrovní, ke kterým naše vědomá mysl jednoduše nemá přístup.
 
 Proto přináší změnu na základní úrovni.

Co se stane, když budete poslouchat hypnotickou nahrávku?

 Když se během nahrávky hypnózy uvolníte, dostanete se do podvědomé části své mysli. Kritická, vědomá část vaší mysli se pak vypne, aby vpustila pozitivní návrhy a přinesla nové nápady, o kterých jste si nikdy nemyslela, že jsou možné.
 
Mnoho lidí si myslí, že hypnóza vás pošle do spánku. Ve skutečnosti to dělá pravý opak - probudí a rozproudí vaši mysl. Vaše nahrávka hypnózy spustí, spojí a zakóduje v nových, silných a pozitivních přesvědčeních, aby se změnil návyk a chování k lepšímu. Vaše mysl v hypnóze více přijímá a vnímá změny, což znamená, že s větší pravděpodobností uvidíte lepší výsledky a výraznější transformaci.

Vaše mysl je tak mocná a máte větší kontrolu, než si myslíte. To, na co se soustředíte během poslechu své nahrávky, se tedy rozšiřuje. Vaše hypnóza vytváří jasný obraz toho, co přesně chcete, takže k tomu přirozeně směřujete.

Používáme speciální, jedinečnou techniku ​​kombinace silného, dynamického a působivého jazyka, aby se vytvořil silnější otisk. Stejně jako počítač, když používáte svou hypnotickou nahrávku, instalujete nový software, abyste vytvořili svou nejlepší verzi sami sebe.

Jak zajistit, aby nahrávka hypnózy pracovala pro vás?

Možná jste se dostala na tuto stránku, protože už vás prostě nebaví všechno zkoušet a nic jiného nefungovalo, a teď jste připravena na změnu.

Skvělá zpráva pro Vás je, že musíte chtít, aby se změna stala, aby Vaše hypnóza byla účinná a transformační.
 Proto čím více to chcete, tím více se to bude dít.
 
Lidé mohou začít pociťovat výsledky během prvních 21 dnů, takže se ujistěte, že nahrávku posloucháte každý den, abyste získala maximální účinek.

Naše mysl se učí opakováním, takže když budete opakovaně poslouchat nahrávku po dobu 21 dní, zaznamenáte mnohem lepší výsledky. Pokud například chceme zdravé a fit tělo, neočekáváme, že se výsledky dostaví ihned po jednodenním tréninku v posilovně.

Vaše mysl je stejná – přeprogramujete ji, jako byste byla v tělocvičně a správně si nainstalujete své nové chování do podvědomí.


Během poslechu nahrávek hypnózy se Vaše mysl dostane do vzrušeného stavu vnímání ke změnám,
 a díky tomu bude snáze schopna přijímat nové návyky. 

 Je autohypnóza bezpečná?

Autohypnóza je zcela přirozená a bezpečná. Pokud jste se někdy přistihla při řízení auta na autopilota nebo ve stavu podobném transu, když jste sledovala televizi, dostala jste se do stavu hypnózy.

Naše nahrávky a programy tvoříme a nahráváme osobně pro to, abyste si dokázala vytvořit silná, pozitivní přesvědčení v tématu zdraví, péče o tělo a udržování štíhlé linie.

Při používání nahrávek budete mít vždy kontrolu a jednoduše se uvolníte do stavu zvýšeného uvolnění a kontroly. Čím více budete poslouchat tyto nahrávky hypnózy, tím více budete schopná nejen vymýtit strachy a bloky, ale také si osvojit, získat a vlastnit přesně ty návyky a chování, které chcete ve svém životě mít.

Jak se dostanete ke svým nahrávkám po zaplacení?

Přístup k Vašim hypnonahrávkám Vám zašleme e-mailem po zaplacení objednávky. Proto je dobré si hlídat schránku nevyžádané pošty nebo hromadných zpráv. Přidejte si do svých kontaktů naší e-mailovou adresu info@partnerskacesta.cz, aby Vám neunikla žádná zpráva od nás.

Přístupové údaje k uzavřené členské sekci obdržíte během několika minut od přijetí platby naším systémem. Pokud už máte nějakou hypnomeditaci nebo program od nás, tak Vám tato přibude do členské sekce. 
 

Záruka spokojenosti

Věříme, že si tyto hypnomeditace zamilujete. Pokud však z jakéhokoliv důvodu nebudete spokojená, pak nejsme spokojení ani my.

Proto máte 14 denní záruku vrácení peněz.

Stačí name napsat na info@partnerskacesta.cz a my se o to postaráme. 

Hypnomeditace pro štíhlou linii

Pozor nabídka je časově omezená!

Objednávka

Hypnomeditace nejsou náhradou za plnohodnotnou lékařskou péči. Svým charakterem pracují v úrovni psychiky, její zkvalitnění, uklidnění a změny v pozitivním smyslu.

Co vše získáte?

 • 2 zvukové hypnonahrávky: regrese & přepis (v délce cca 20 minut)
 • Jednoduše a snadno změníte své návyky pro budování Vaší vysněné postavy
 • Přeprogramujete svou mysl tak, že budete mít ráda své tělo
 • Ke znatelné změně stačí pouhých 22 dnů!
 • Můžete poslouchat kdekoliv i z mobilu
 • Urychlete svou proměnu díky použité technologii binaurálních rytmů
 • 14 denní záruka vrácení peněz
 • Kdykoliv můžete využít naší podpory

Začnete trvalou změnu svých návyků hned teď!

© 2017 - 2023 Partnerská cesta

Konverzky.cz