Když nemáte zdraví, nemáte nic.

Každý by chtěl být zdravý. Tak proč je tolik lidí nemocných?

Nikdo nás neučil starat se o své tělo, zdravě se stravovat, mít kvalitní spánek a pravidelně vykonávat duševní hygienu.
 Dnešní svět a naše fungování v něm není příliš podporující pro naše zdraví. 

Již během 24 dnů (cca 20 minut denně) pocítíte změnu svých zdravotních a stravovacích návyků a vybudujete si přirozeně zdravější tělo a chuť kultivovat své zdraví bez nátlaku a boje

Na naše zdraví má velký vliv psychika. Díky přemíře stresu, přepracování a nedostatku času na odpočinek prožíváme mnoho úzkostí, strachů a agresivity, což způsobuje nerovnováhu v našem nervovém systému a ten velmi významně ovlivňuje naše zdraví. 

Nezdravý životní styl v kombinaci s emoční vypjatostí je doslova likvidátorem našeho zdraví

Většina lidí neřeší podstatu zdravotních potíží, ale pouze symptomy.
 
 To, po čem většina lidí sáhne jako první, jsou medikamenty a různé lékařské zákroky. Ale co když nic z toho nepomůže?
 Pak většinou přicházejí na řadu alternativní možnosti: byliny a jiné podpůrné procedury, které většinou určitou změnu přinesou, ale mnohdy ne zcela tak, jak bychom si přáli. Pak nám nezbývá, než se se svou diagnózou nebo “malou” odchylkou od zcela zdravého těla smířit.


Můžete k tomu přistoupit jinak. Od podstaty.
 
 Díky této HYPNONAHRÁVCE můžete velmi příznivě ovlivnit zdraví vašeho těla nebo konkrétní nemoci a bolesti, skrze pochopení a odstranění škodlivých vnitřních přesvědčení, vzorců a přejatých postojů vůči vašemu tělu, zdraví a vitalitě. Každá nemoc je reakce našeho těla na nezdravé přesvědčení mysli. Svou nemoc nebo bolest můžete i zcela uzdravit bez léků, aniž byste vyhazovali tisíce z Vaší peněženky.

 
K uzdravení je mnohdy potřeba změnit nezdravá přesvědčení o sobě a svém těle.
 
Nejspíš teď kroutíte hlavou, nevěřícně se usmíváte a nebo vyvracíte oči v sloup, ale přesto čtěte dál.
 Máme pro Vás osvědčené řešení pro Vaše zdravotní potíže a nepohodlí v těle.

Je potřeba se změnit od základů. Ne jen řešit symptomy, ale podstatu.

Změňte nastavení své mysli pomocí ověřené
 hypnomeditace pro zdraví a vitalitu

Naučte se přirozeně milovat své tělo a ono Vám to vrátí tím, že bude zdravé, krásné a Vy se budete cítit báječně a budete mít ze sebe skvělý pocit

Objednejte si hypnomeditace pro štíhlou linii a ověřte si přínos, který vám zajistí!

Získejte balíček 2 hypnomeditací pro zdraví k proměně svých návyků

 • Jednoduše a snadno změníte své návyky pro budování Vašeho zdraví
 • Přeprogramujete svou mysl tak, že budete mít ráda své tělo
 • 2 nahrávky (regrese a přepis), každá v délce cca 20 minut
 • urychlete svou proměnu díky použité binaurální technologii
 • Ke znatelné změně stačí pouhých 22 dnů!
 • Můžete poslouchat kdekoliv i z mobilu
 • Kdykoliv můžete využít naší podpory

Využijte této jedinečné příležitosti k trvalé změně za 497 Kč

Poslechněte si ukázky z balíčku hypnomeditací

Znáte nás z časopisu

A kdo jsme my?

Jsme manželé Jana & Václav Němečkovi, průvodci párů, mužů i žen na jejich cestě k naplněnému životu na všech úrovních, s téměř 10 letou praxí podporujeme všechny na cestě k prosperujícímu životu ve všech oblastech. Našimi kurzy prošly stovky lidí a díky tomu žijí dnes nové, jiné životy.

"Učíme to naše děti a i Vás naučíme všechno a dáme Vám všechno, co umíme my sami pro to, abyste navždy zvládli ukončit život v nedostatku a jednou provždy mohli nastavit svou mysl na hojnost v penězích, majetku, ve vztazích a ve zdraví."

Tato zvuková nahrávka se osvědčila při dosahování a udržování si ideální váhy bez diety. V nahrávce jsou za pomoci vědomé hypnózy vkládány přímé mentální příkazy, které vám pomohou naprogramovat a upravit nastavení Vaší mysli a návyků tak, abyste jedl/a zdravěji a činil/a lepší rozhodnutí při stravování. Hypnotická kontrola hmotnosti se ukázala jako přirozeně účinná. Pocity a emoce jsou často důvodem, proč se většina lidí přejídá nebo holduje nezdravým potravinám. Žádná dieta nemění pocity nebo emoce spojené s nezdravým stravováním a životním stylem.

Proč má hypnóza fenomenální výsledky?

 Zkusili jste někdy změnit návyk svou nejsilnější vůlí na světě, abyste o týden později zjistili, že jste upadli zpět do stejného starého vzorce chování? 
 Hypnóza funguje tak, že se dostaneme ke kořenové příčině – hlouběji, aby se konkrétně přepojilo vaše podvědomí a nadobro změnily vaše návyky.


Většina z nás si kvůli podvědomým blokům neuvědomuje, co řídí naše zvyky a chování, a tak sami sebe sabotujeme.
Proto pokračujeme v přejíždění stále stejných vzorů a uvízneme ve vyjeté koleji.


Abychom skutečně pochopili naši mysl, musíme ji změnit v jejím jádru. Pokud se nezměníme u kořene, bez ohledu na to, co se pokusíme změnit na povrchové úrovni, vždy se vrátíme ke starým, známým vzorcům chování, což může být samozřejmě velmi frustrující.

Představte si, že vaše mysl je jako pružina. Pokračuje v odrazu zpět k tomu, co je pro ní známé. Hypnóza tuto „pružinu“ zcela natáhne a rozbije. Jinými slovy: když používáte hypnotickou nahrávku, vaše mysl se protáhne a rozbije staré chování a vytvoří nové neuronové zapojení = cestu = zcela nový zvyk.

Hypnóza má také mimořádné výsledky, protože působí na náš emoční stav. Máme vědomou „logickou mysl“ a podvědomou „pocitovou mysl“. Naše podvědomé emoce a pocity vždy porazí logickou část naší mysli. To je důvod, proč vám tato nahrávka pomůže přeprogramovat vaši mysl tak, abyste se vypořádala se všemi strachy a bloky, které vaše logická (vědomá) mysl jednoduše nemůže vyřešit. 

Co je to autohypnóza?

 Autohypnóza je stav, kdy navozujete hluboký pocit relaxace ve vaší mysli a v těle. To umožňuje vaší mysli, aby byla otevřená a vnímavá k pozitivním návrhům, které jí chcete dát. Nezaměňujte to s tím, že si dáváte pozitivní sugesce prostřednictvím hypnotického stavu, který si sami navodíte. 
 
 Principy této hypnózy jsou pečlivě ověřovány již 30 let díky výsledkům spolupráce s řadou celebrit, členů královské rodiny, špičkových sportovců a generálních ředitelů. 
 
Naše mysl je tak výjimečná a složitá, že autohypnóza dosahuje úrovní, ke kterým naše vědomá mysl jednoduše nemá přístup.
 
 Proto přináší změnu na základní úrovni.

Co se stane, když budete poslouchat hypnotickou nahrávku?

 Když se během poslechu hypnózy uvolníte, dostanete se do podvědomé části své mysli. Kritická, vědomá část vaší mysli se pak vypne, aby vpustila pozitivní návrhy a přinesla nové nápady, o kterých jste si nikdy nemysleli, že jsou možné.
 
Mnoho lidí si myslí, že hypnóza vás pošle do spánku. Ve skutečnosti to dělá pravý opak, probudí a rozproudí vaši mysl. Vaše nahrávka hypnózy se pak spustí, spojí a zakóduje v nových, silných a pozitivních přesvědčeních, aby se změnil návyk a chování k lepšímu. Vaše mysl v hypnóze více přijímá a vnímá změny, což znamená, že s větší pravděpodobností uvidíte lepší výsledky a výraznější transformaci.

Vaše mysl je tak mocná a máte větší kontrolu, než si myslíte. To, na co se soustředíte během poslechu svého nahrávky, se tedy rozšiřuje. Vaše hypnóza vytváří jasný obraz toho, co přesně chcete, takže k tomu přirozeně směřujete.

Používáme speciální, jedinečnou techniku ​​kombinace silného, dynamického a působivého jazyka, aby se vytvořil silnější otisk. Stejně jako počítač, když používáte svou hypnotickou nahrávku, instalujete nový software, abyste vytvořili svou nejlepší verzi sami sebe.

Jak zajistit, aby nahrávka hypnózy pracovala pro vás?

Možná jste se dostal/a na tuto stránku, protože už vás prostě nebaví všechno zkoušet a nic jiného nefungovalo, a teď jste připraven/a na změnu.

Skvělá zpráva pro Vás je, že musíte chtít, aby se změna stala, aby Vaše hypnóza byla účinná a transformační.
 Proto čím více to chcete, tím více se to bude dít.
 
Lidé mohou začít pociťovat výsledky během prvních 21 dnů, takže se ujistěte, že nahrávku posloucháte každý den, abyste získal/a maximální účinek.

Naše mysl se učí opakováním, takže když budete opakovaně poslouchat nahrávku po dobu 21 dní, zaznamenáte mnohem lepší výsledky. Pokud například chceme zdravé a fit tělo, neočekáváme, že se výsledky dostaví ihned po jednodenním tréninku v posilovně.

Vaše mysl je stejná – přeprogramujete ji, jako byste byl/a v tělocvičně a správně si nainstalujete své nové chování do podvědomí.


Během poslechu nahrávek hypnózy se Vaše mysl dostane do vzrušeného stavu vnímání ke změnám,
 a díky tomu bude snáze schopna přijímat nové návyky. 

 Je autohypnóza bezpečná?

Autohypnóza je zcela přirozená a bezpečná. Pokud jste se někdy přistihli při řízení auta na autopilota nebo ve stavu podobném transu, když jste sledovali televizi, dostali jste se do stavu hypnózy.

Naše nahrávky a programy tvoříme a nahráváme osobně pro to, abyste si dokázal/a vytvořit silná, pozitivní přesvědčení v tématu zdraví, péče o tělo a udržování vitality.

Při používání nahrávek budete mít vždy kontrolu a jednoduše se uvolníte do stavu zvýšeného uvolnění a kontroly. Čím více budete poslouchat tyto nahrávky hypnózy, tím více budete schopni nejen vymýtit strachy a bloky, ale také si osvojit, získat a vlastnit přesně ty návyky a chování, které chcete ve svém životě mít.

Jak se dostanete ke svým nahrávkám po zaplacení?

Přístup k Vašim hypnonahrávkám Vám zašleme e-mailem po zaplacení objednávky. Proto je dobré si hlídat případně schránku nevyžádané pošty nebo hromadných zpráv. Přidejte si do svých kontaktů naší e-mailovou adresu info@partnerskacesta.cz, aby Vám neunikla žádná zpráva od nás.

Přístupové údaje k uzavřené členské sekci obdržíte během několika minut od přijetí platby naším systémem. Pokud už máte nějakou hypnomeditaci nebo program od nás, tak Vám tato přibude do členské sekce. 
 

Záruka spokojenosti

Věříme, že si tyto hypnomeditace zamilujete. Pokud však z jakéhokoliv důvodu nebudete spokojená, pak nejsme spokojení ani my.

Proto máte 14 denní záruku vrácení peněz.

Stačí name napsat na info@partnerskacesta.cz a my se o to postaráme. 

Hypnomeditace pro zdraví a vitalitu

Pozor nabídka je časově omezená!

Objednávka

Hypnomeditace nejsou náhradou za plnohodnotnou lékařskou péči. Svým charakterem pracují v úrovni psychiky, její zkvalitnění, uklidnění a změny v pozitivním smyslu.

Co vše získáte?

 • 2 zvukové hypnonahrávky: regrese & přepis (v délce cca 20 minut)
 • Jednoduše a snadno změníte své návyky pro budování Vašeho zdraví
 • Přeprogramujete svou mysl tak, že budete mít ráda své tělo
 • Ke znatelné změně stačí pouhých 22 dnů!
 • Můžete poslouchat kdekoliv i z mobilu
 • Urychlete svou proměnu díky použité technologii binaurálních rytmů
 • 14 denní záruka vrácení peněz
 • Kdykoliv můžete využít naší podpory

Začnete trvalou změnu svých zdravotních návyků hned teď!

#Ochrana osobních údajů

#GDPR Nastavení souborů Cookies

© 2017 - 2023 Partnerská cesta

Konverzky.cz